Altındağ Evden Eve Nakliyat

Altındağ Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat için hizmet veren firmamız Altındağ ilçesinde yaşatan kişilerin stres yaşamadıkları bir taşınma olayı gerçekleştirmelerini sağlamaktadır. İnsanlar artık taşınmaları gerektiğinde bunu kendi başların yapmak yerine işin uzmanı olan Altındağ evden eve nakliyat firmamızdan hizmet almaktadırlar. Bu şekilde kişiler eşyaları zarar görmeden ve kısa sürede taşınma olayının gerçekleşmesi ile yeni adreslerinde yaşamaya başlayabilmektedirler. Özhilal nakliyat olarak firmamızı tercih eden kişilerin eşyalarını titiz bir şekilde paketleme yaparak nakliyatını yapıyoruz. TSİ standartlarını taşıyan kaliteli ambalaj malzemeleri kullanıyor ve her eşyanın cinsine uygun ambalaj malzemesi ve uygun şekilde paketleme yaparak eşyalarınızın sürtünme, düşme ya da sarsıntı gibi durumlarda zarar görmemesini sağlıyoruz.

Altındağ Asansörlü Nakliyat

Taşınma sırasında sizlerin yaşayacağınız zaman kaybını en aza indirmek ve sizlerin bina asansörlerinin kullanılması için bina yöneticileri ile karşı karşıya gelerek gerginlik yaşamanızın önüne geçmek için asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Modern teknolojiye sahip olan asansörlerimiz ile eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Çok yüksek binalarda oturan kişiler için özel asansör sistemleri kullanıyoruz. Altındağ ve Ankara ilinin tüm ilçelerine hizmet veriyor müşterilerimizin il dışına taşınmaları gerektiğinde de ülkemizin tüm il ve ilçelerine taşınmanızı sağlıyoruz. Özel yöntemler ile paketlediğimiz eşyalarınızın araçlarımızın içinde daha çok güvende olması için araçlarımızın yeni model olmasını ve içlerinin süngerle kaplı olmasını sağlıyoruz.

Altındağ Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat için hizmet veren nakliyat firmaları müşterilerine sigortalı nakliyat yaptıklarını belirtseler de bu genelde sözde kalabilmektedir. Oysa Özhilal nakliyat olarak firmamız sigorta yapmadan kesinlikle nakliyat yapmamaktadır. Evden eve nakliyat için firmamızı tercih etmeniz halinde uzman eksper ekibimizin evinize gelerek yapacağı tespit ile eşyalarınız gerçek değerinden sigortalanmaktadır. Müşterilerimize evden eve nakliyat için fiyatı da bu şekilde eşyalarınızı görmeden vermemekteyiz. Bu şekilde sizlerin nakliyat sonrasında ilave maliyetler ile karşılaşarak sıkıntı yaşamamanızı sağlıyoruz. Müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için personellerimizi düzenli eğitimden geçiriyoruz. Altındağ ve Ankara’nın tüm ilçelerinde taşınma ihtiyacı içinde olan kişilere yılın her günü ve her saati hizmet veriyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir