Asansörlü Nakliyat

Nakliyat denince insanların aklına genellikle eşyalarının zarar görebileceği ve maddi kayıplara uğrayacakları durumlar gelmektedir. Bunun sebebi iyi hizmet veremeyen nakliyat firmalarının geçmişte birçok müşterisini mağdur etmesi ve maddi zarara uğratmasıdır. Özellikle Ankara ilinde çok fazla sayıda olan kalitesiz firma, bizim gibi üstün hizmet anlayışıyla çalışan firmaların da zan altında kalmasına sebep olabilmektedir. Biz firma olarak bu anlayışı ortadan kaldırmak için var gücümüzle çalışmakta ve her geçen gün kendimizi geliştirmeye çalışmaktayız.

Şirketimizin müşteriler tarafından olumlu geri bildirimler alması olumlu sonuçlar doğurmakta ve hizmet alanımızın gelişmesini sağlamaktadır. Özellikle her geçen gün yeni yüksek binaların dikildiği Ankara asansörlü nakliyat hizmetimizi vermek için çok uygun bir şehirdir.

Evden Eve Nakliyat Firmamız Her Geçen Gün Büyüyor

Şirketimiz evden eve nakliyat hizmeti ile diğer firmalar arasında yıldız gibi parlamaktadır. Özellikle müşterilerimizin eşyalarının taşınması sırasında gösterdiğimiz özen, tercih edilme oranımızın oldukça artmasına sebep olmuştur. Nakliyatı gerçekleştirirken uyguladığımız adımlar eşyaların doğru, güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasına olanak sağlamakta ve müşterilerimizin memnuniyet seviyesini artırmaktadır.

Şirketimizin nakliye işlemlerini uygularken uyguladığı ilk adım aracın belirlenmesidir. Müşterimizden taşınacak eşyalar hakkında tüm bilgiler alınır ve eşyaların kolaylıkla taşınabilmesini sağlayacak aracımız personellerimiz tarafından seçilir. Ardından randevu gününde ve saatinde eşyaların yükleneceği adrese ulaşılır. Tüm eşyalar gözden geçirilerek nasıl bir yükleme gerçekleştirileceği planlanır ve personellerimiz tarafından uygulanmaya başlanır.

Sigortalı Nakliyat Sırasında Uyguladığımız Adımlar

Personellerimizin eşyaları yükleme işlemleri tamamlandıktan sonra farklı bir prosedür uygulanmaktadır. Sigortalı nakliyat sırasında uygulanan bu prosedürler hem müşterilerin eşyalarını garanti altına almakta hem de eşyaların zarar görmesi durumunda firmamızın zarara girmesini engellemektedir.

Sigorta işlemleri sayesinde eşyaların tüm maddi değerleri garanti altına alınmaktadır. Resmi olarak hazırlanan sigorta belgelerinin bir kopyası müşterilerimize verilerek tam güven sağlanır. Ardından aracımız varış noktasına doğru hareket eder. Profesyonel şoförlerimiz tarafından kullanılan araç varış noktasına vardığında indirme ve eve taşıma işlemleri başlar. Eğer ev yüksek bir kattaysa asansör kullanılır. Özellikle Ankara ilinde asansör ile yapılan nakliyat sayısı oldukça fazladır.