Bala Evden Eve Nakliyat

Bala Evden Eve Nakliyat

Taşınmak pek çok insan için stres yüklü bir zaman yaşanması demektir ve bu eskiden çok daha stresliydi çünkü insanlar kendi çabaları ile taşınmaktaydılar. Günümüzde ise Bala evden eve nakliyat için firmamız hizmet vermekte ve sizlerin taşınmanızın sorun yaşanmadan eşyalarınız zarar görmeden gerçekleşmesini sağlamaktayız. Eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Bu önlemler arasında en önemlisi özel yöntemler ile yaptığımız paketleme bulunmaktadır. Paketleme sonrasında eşyalarınızın sürtünme, sarsılma ya da düşme gibi bir durumda zarar görmesi imkansızdır. Çünkü bu konuda eğitim almış olan personelimiz TSİ standartlarını taşıyan kaliteli ambalaj malzemelerini kullanarak özel yöntemler ile eşyalarınızı cinsine göre paketlemektedir. Özhilal nakliyat olarak eşyalarınızı bu şekilde koruma altına almaktayız.

Bala Asansörlü Nakliyat

Evden eve nakliyat sırasında eskiden en büyük sorun bina asansörlerinin kullanılmasının istenmesi sonucunda bina yöneticileri ile taşınacak kişiler arasında yaşanıyordu. Özhilal nakliyat olarak bu sorunu kullandığımız son sistem asansörler ile bitirdik. Asla bina asansörlerini kullanmıyor asansörlü nakliyat yaparak müşterilerimizin bu konuda stres yaşamasının önüne geçiyoruz. Son sistem asansörlerimiz ile en yüksek binalardan taşınması gereken kişilere de hizmet veriyoruz. Geniş ekibimiz ile tam söz verdiğimiz saatte evinize ya da ofisinize gelerek eşyalarınızı özel yöntemler ile paketledikten sonra asansörlerimiz ile yeni model içleri geniş ve süngerle kaplı araçlarımıza yüklüyoruz. Bala’da yaşayan kişilerin yanında Ankara ilinin tüm ilçelerine de hizmet vermeyi geniş ekibimiz ve büyük araç filomuz ile başarıyoruz.

Bala Sigortalı Nakliyat

Evden eve nakliyat sırasında eşya sahiplerinin içinde mutlaka bir endişe olmaktadır. Özhilal nakliyat olarak onların bu endişelerini ortadan kaldırmak için tüm önlemleri alıyoruz. Eşyalarını özel yöntemler ile paketlemenin yanında elde olmayan nedenlerden zarar görmeleri halinde bunun tanzim olabilmesi için sigortalı nakliyat yapıyoruz. Sigortayı asla ezbere yapmıyor uzman ekibimiz ile evinize gelecek olan uzman eksper ekibimizin hazırlayacağı rapor ile gerçek değerleri ile sigortalarının yapılmasını sağlıyoruz. Ankara dışına taşınmanız gerektiğinde de Türkiye’nin her il ve ilçesine eşyalarınızın güven içinde taşınmasını sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir