Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

İşinin uzmanı olan bir evden eve nakliyat firması ile çalışmanız halinde taşınmanız gerektiğinde bunun için stres yaşamayacak ve taşınma olayınız kısa sürede gerçekleşeceği içinde yeni adresinizde yaşamaya istediğiniz gibi kısa zamanda başlayabileceksiniz. Gölbaşı evden eve nakliyat olarak firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesinin yanında modern teknolojiyi kullanması ile hizmet vermektedir. Firmamızı tercih etmeniz halinde telefonda fiyat vermiyor ve ancak evinize gelen uzman ekibimizin yapacağı keşif sonrası fiyat teklifimizi hazırlıyor bu şekilde daha sonra ilave masraflar ile karşılaşmanızı önlüyoruz. Özhilal nakliyat firmamızda geniş bir ekip ile hizmet veriyor ve bu şekilde taşınmanızın hızla sonuçlanmasını sağlıyoruz.

Gölbaşı Asansörlü Nakliyat

Evden eve nakliyatta önemli olan nokta eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden taşınmasıdır. Bunun olması için Özhilal nakliyat olarak özel paketleme yöntemleri kullanıyoruz. Paketleme yapmak için TSİ standartlarını taşıyan kaliteli ambalaj malzemeleri kullanıyor ve her eşyanızı cinsine uygun olarak paketleyerek koruma altına alıyoruz. Bununla yetinmiyor ve asansörlü nakliyat yapıyoruz. Modern teknolojiye sahip asansörlerimizin olması sayesinde bina asansörlerini kullanmıyor ve sizin bunun için bina yöneticileri ile karşı karşıya gelmenizi önlüyoruz. Çok yüksek binalar için özel asansör sistemlerimizin olması sayesinde Gölbaşı ve Ankara’nın tüm ilçelerinde bulunan yüksek binalarda taşınma ihtiyacı içinde olan kişilere hizmet veriyoruz. Asansör ile evinizden aldığımız eşyalarınızı içleri süngerle kaplanmış geniş ve yeni model araçlarımız ile nakliyatını yapıyoruz.

Gölbaşı Sigortalı Nakliyat

Evden eve nakliyat için doğru firma olarak bizi tercih etmeniz halinde eşyalarınızın tam olarak korunması için gerekli tüm önlemleri alıyor olmakla yetinmiyor içinizin rahat etmesi için sigortalı nakliyat yapıyoruz. Eşyalarınızı görmeden sigorta yapmıyoruz. Uzman ekibimizin evinize gelerek çıkartacağı ekspertiz raporu ile sigortayı yaparak olası hasarın tam olarak karşılanmasını sağlıyoruz. Ankara dışına taşınmanız gerektiğinde Türkiye’nin her iline ve ilçesine sizler için evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Taşınma olayının bir plan içinde yapılmasının önemli olduğunu düşünüyor karşılıklı görüşerek yapacağımız plana uyarak sizleri beklemek ve kıymetli zamanınızı boşa harcamaktan kurtarıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir