Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları

Türkiye gelişmekte olan bir ülke olduğu için sürekli köyden şehre ve şehirden şehre göçler yapılmaktadır. En fazla göç alan şehirlerin başında İstanbul olurken, ikinci sırayı Ankara almaktadır. Buna bağlı olarak çeşitli sektörlerde işler de gelişmeye başlamıştır. Ankara evden eve nakliyat firmaları konusunda birçok iyi şirkete sahip şehirler arasında yer almaktadır. Özellikle güvenli nakliyat konusunda bu kentin yanına yaklaşabilen çok az şehir bulunmaktadır. Durumun böyle olmasında üstün hizmet anlayışıyla çalışan şirketlerin çoğunlukta olması oldukça etkilidir.

Şirketimiz, Özhilal Nakliyat adıyla başkentimizin nakliye sektöründe ünlenmesinde etkili olan firmalardan bir tanesidir. Firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetinin en üst seviyede olması için çalışmakta ve “Müşteri her zaman haklıdır” mottosunu benimsemektedir. Şirketimizin bu tutumu kentteki en çok tercih edilen firmalar arasına girmemizi sağlamıştır.

Ankara Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Ankara evden eve taşımacılık hizmetleri verirken birçok kritere dikkat etmekteyiz. Bu kriterlerin başında müşterilerimizin eşyalarının güvenliği gelmektedir. Eşyaların güvenliğinin sağlanabilmesi için en üst düzey paketleme ve ambalajlama teknikleri uygulanmaktadır. Personellerimiz tarafından ustalıkla uygulanan bu teknikler eşyaların sert darbeler karşısında bile çizik almamasına olanak sağlamaktadır. Paketleme dışında araçlarımızın kalitesine de dikkat etmekteyiz. Araçlarımızı sürekli kontrol ettirmekte ve arızaları gidermekteyiz. Bununla birlikte eşyaların küçük bir ihtimalle dahi olsa zarar görmesi durumunda müşterilerimizin maddi kayıp yaşamasını engellemek için sigorta yapmaktayız.

Sigortalı Nakliyat Maddi Kaybı Engelliyor

Firmamızın diğer şirketlerin önüne geçmesini sağlayan özelliklerinden biri eşyalara sigorta yapılmasıdır. Ofis taşımacılığı, ev eşyası nakliyatı ve parça eşya nakliyatı dahil olmak üzere tüm nakliyecilik hizmetlerimizde eşyalarınızın hepsini sigorta ile garanti altına almaktayız. Bu sayede maddi açıdan kayıp uğrama ihtimalinizi sıfıra indirmekteyiz.

Sigortalı nakliyatın en önemli olduğu durumların başında asansörlü taşımacılık gelmektedir. Asansörlü taşımacılık sırasında en ufak bir aksilik olması durumunda eşyalar tamamen kullanılamaz hale gelebilmektedir. Böyle büyük bir maddi hasarın oluşabileceği ihtimali dahi sigorta yaptırmayı zorunlu kılmaktadır. Sigortalı nakliyat yaptırmak isteyen kişiler firmamıza telefon yoluyla hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir