Ofis Taşımacılığı

Büyüyen şirketler yeni personeller işe almakta ve daha büyük bir ofise ihtiyaç duymaktadır. Buna bağlı olarak yeni ofislere taşınma sayısı Ankara ilinde oldukça artmıştır. Ev taşımacılığı hizmeti veren şirketimiz Ankara ofis taşımacılığı işlemlerini de yerine getirebilmektedir. Her nakliye işimizde olduğu gibi ofis taşırken de uzman bir ekiple çalışmakta ve güvenli bir şekilde taşımanın tamamlanmasını sağlamaktayız.

Ofis taşırken dikkat ettiğimiz kuralların en başında hız geliyor. Bunun sebebi ofisini taşıdığımız şirketlerin işlerinin aksamasına ve maddi kayıp yaşamalarına engel olmak. Eğer yeteri kadar hızlı bir şekilde ofis taşınmazsa ekonomik problemler ve iş konusunda aksaklıklar yaşanabiliyor. Bu durumlar bazı nakliyat firmalarının sebep olduğu sorunlar arasında yer alıyor. Biz böyle bir soruna yol açmamak için önceden araçlarımızın kontrollerini yapıyor ve önceden personellerimizi görevlendiriyoruz.

Ofis Taşırken Asansör Kullanıyoruz

Ankara’da yeni yapılan iş merkezlerinin büyük bir kısmı çok yüksek katlı binalardan oluşuyor. Hal böyle olunca Ankara asansörlü nakliyat için çok iyi bir şehir haline geliyor. Firmamız yüksek katlı binalara taşınan ofisler için özel asansör hizmeti sunuyor. Böylece, ofis eşyalarının hepsi hızlı ve güvenli bir şekilde binanın içine aktarılabiliyor.

Ofis nakliyatı hizmeti almak isteyen müşterilerimizin kafasında asansör hakkında soru işaretleri olabiliyor. Bu soru işaretlerinin sebebi genellikle, taşınacak eşyaların pahalı olması ve taşımanın yapılacağı ofisin yüksek katta yer alması oluyor. Biz bu tarz taşıma işlemleri için geliştirilmiş özel asansörleri çeşitli kontrollerden geçiriyoruz ve güvenli olduğuna emin olduktan sonra hizmete sunuyoruz.

Neden Sigortalı Nakliyat Hizmetinden Yararlanılmalıdır?

Ofisler genellikle pahalı cihazlar ile dolu oluyor. Bu pahalı cihazların taşıma sırasında herhangi bir darbe alması çok büyük maddi sorunlara yol açabiliyor. Şirketimiz bu sorunların ortaya çıkma ihtimalini göz önüne alarak taşınacak tüm eşyalara sigorta yapıyor. Sigorta yapıldığına dair belgeler müşterimize sunuluyor ve karşılıklı güven sağlanıyor. Taşıma ya da yükleme sırasında eşyaların herhangi bir zarara uğraması söz konusu olursa maddi hasar hesaplanıyor ve maddi hasarın tamamı sigorta şirketleri tarafından karşılanıyor. Sigortalı nakliyat hizmetinden yararlanmanın önemi de bu gibi durumlarda ortaya çıkıyor.