Paketleme ve Ambalajlama

Paketleme ve ambalajlama işlemleri sayesinde nakliye sırasında eşyalar zarar görmemektedir. Tabii bu işlemlerin doğru malzeme ve doğru tekniklerle yapıldığı durumlarda böyle bir şey söz konusu olabilir. Eğer paketleme işlemleri kaliteli olmayan malzemelerle yapılırsa, taşıma sırasında oluşabilecek sürtünme ve çarpmalar sonucunda ambalajar yırtılabilir ve eşyalar zarar görebilir.

Şirketimiz yıllar boyunca nakliyat işlerinde çeşitli paketleme malzemelerini deneyimlemiştir. Bu deneyimler sonucunda en doğru malzeme personellerimizin fikri ve performans göz önüne alınarak belirlenmiştir. Bu belirlenen malzemelerin çeşidi paketlenecek olan eşyanın türüne göre değişiklik göstermektedir. Örnek olarak; teknolojik aletler çok narin ve kırılgan olduğu için darbeyi absorbe eden malzemeler kullanılmaktadır. Sert ve kolayca zarar görmeyen eşyalar için ise daha az masraflı fakat yine sağlam olan ambalaj malzemeleri tercih edilmektedir.

Şehiriçi Nakliyat Dendiğinde Akla Gelen İlk Firmayız

Ankara şehiriçi nakliyat firmaları arasında eşyaların zarar görmemesi için büyük önlemler alan nadir şirketlerdeniz. Müşterilerimizin maddi açıdan herhangi bir zarara uğramaması için gereken tüm işlemleri yerine getiriyoruz. Özellikle eşyaların araca yüklenmesinden önce sigorta yapmamız bizi diğer firmaların önüne geçiriyor. Şirket olarak masraftan kaçınmayarak araca yüklenen tüm eşyaların sigortasını yapıyoruz ve resmi belgenin bir kopyasını müşterimize iletiyoruz. Bu uygulamamız sayesinde müşterilerimizin bize olan güvenini artırıyor ve önerilme olasılığımızı artırıyoruz.

Şehirlerarası Nakliyat Sektöründe De Varız

Şirketimiz kurulduğu ilk günden beri hizmet alanını genişletmek ve daha fazla insana ulaşabilmek için hummalı bir şekilde çalışmıştır. Günümüzde de sürmekte olan bu yoğun çalışma temposu sayesinde Ankara şehirlerarası nakliyat sektöründe de bulunmaktayız. Bu sayede firmamızı diğer şehirlere de tanıtabilmekte ve başka şehirlerdeki insanların da kaliteli hizmetlerden yararlanmasına olanak sağlamaktayız.

Ankara ili sınırları dışına çıkan ünümüzü koruyabilmek için verdiğimiz hizmetin kusursuz olması için çabalamaktayız. Bunun için personellerimizi eğitmekte ve yurt dışındaki hızlı ve güvenli taşıma, paketleme tekniklerini öğrenmekteyiz. Bu tutumumuz sayesinde diğer firmaların bizi örnek almasını sağlamakta ve sektördeki öncü şirket konumuna yerleşmiş durumdayız. Özhilal Nakliyat olarak gelecekte tüm Türkiye’ye hizmet vermeyi amaçlamaktayız.