Parça Eşya Taşımacılığı

Ankara parça eşya taşımacılığı konusunda oldukça fazla müşteriye sahiptir. İnsanlar bir evden başkasına taşınırken genellikle bazı eşyalarını satmakta veya eski evlerinde bırakmaktadır. Bu durumun en büyük sebebi yeni eşyaların alınacak olmasıdır. Bir diğer sebep ise yeni taşınılan evin bazı eşyalara uygun olmamasıdır.

Parça eşya taşıtmak isteyen kişiler özellikle taşımanın ucuz olmasına dikkat etmektedir. Az sayıda eşyayı daha az önemseyen insanlar ucuz iş yapan firmalar yüzünden pahalı sonuçlarla yüz yüze gelebilmektedir. Bu yüzden insanlar, parça eşya taşırken dahi mümkün olan en üst seviyede güvenlik önlemi alan şirketimizi tercih etmeye başlamıştır. Şirketimizin fiyat politikasına göre verdiği hizmetin kalitesinin oldukça yüksek olması müşterilerimiz tarafından taktirle karşılanmaktadır.

Şirket olarak her kesimden insanın kaliteli hizmete erişebilmesine olanak sağlamak için taşıma ücretlerimizi dikkatlice belirlemekteyiz. Buna bağlı olarak müşteri sayımızı artırmakta ve hizmet alanımızı her geçen gün genişletmekteyiz.

Evden Eve Parça Eşya Nakliyatında Zirvedeyiz

Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında parça eşya taşıyan şirketler kıyaslandığında zirvede yer almaktayız. Müşterilerimizin geri bildirimleri, verdiğimiz hizmetin kalitesi ve hizmet politikamız, taşıdığımız eşyaların paketlenme süreci ve personellerimizin profesyonelliği göz önüne alındığında bu sonuca kolaylıkla varabilmekteyiz. Müşterilerimiz de bu sonucu görmüş olacak ki yeni parça eşya taşıma işlemleri için sürekli bizi tercih etmekte ve yeni insanlara bizi önermektedir.

Parça Eşya Taşırken Aldığımız Önlemler

Ankara Özhilal Nakliyat olarak parça eşyaları taşırken birçok farklı önlem alıyoruz. Öncelikle taşınacak olan eşyaların türünü belirliyoruz. Daha sonra eşyanın türüne, boyutuna ve ağırlığına göre filomuzdan bir araç seçip yüklemenin yapılacağı noktaya ulaşıyoruz. Ardından her eşyayı özel paketleme teknikleri ve malzemeleri ile ambalajlıyoruz. Paketleme için kullandığımız malzemelerin her birini eşyaların dayanıklılığına ve boyutuna göre belirliyoruz. Ardından aracımıza yüklenecek her parça eşyanın sigortasını yapıyoruz ve belgesini müşterimize iletiyoruz. Eşyalar doğru ve düzenli bir şekilde araca yerleştirildikten sonra yola çıkıyoruz ve kısa süre içinde varış noktasına varıyoruz. Son olarak taşıma işlemlerine geçiyoruz ve gerekliyse asansör kullanıyoruz.