Sigortalı Nakliyat

Büyükşehirlerde her geçen gün yeni bir rezidans hizmete açılmaktadır. Buna bağlı olarak insanlar yer değiştirmekte ve bahsedilen rezidanslara taşınmaktadır. Hal böyle olunca nakliyat şirketlerine olan ihtiyaç günbegün artmaktadır. Bu artışa bağlı olarak sektöre yeni şirketler girmekte ve ucuza nakliye hizmeti verdiğini iddia etmektedir. Ancak nakliye şirketi seçerken fiyattan daha fazla kritere önem verilmelidir. Bu kriterlerin başında eşyaların güvenliği gelmektedir. Eşyalar güvenli bir şekilde taşınmadığı ve her an tehlikelere açık olduğu sürece ucuza nakliyat hizmeti almanın bir anlamı yoktur. Bu yüzden nakliyat firmalarından, eşyaların iyi bir şekilde korunacağından emin olduktan sonra hizmet alınmalıdır. Bundan emin olabilmek için firmanın ilk yerine getirilmesi gereken şey sigortalamadır.

Ankara sigortalı nakliyat firmaları arasında şirketimiz oldukça büyük bir üne sahiptir. Şehrin en güvenilir ve köklü sigorta şirketiyle çalışmamız bu ünümüzü artırmamızda bize kolaylık sağlamıştır. Sigortalamanın nasıl gerçekleşeceğine değinecek olursak; aracımıza yüklenecek tüm eşyalarınızın bir listesini yapılmakta ve bu listede yer alan eşyaların sigortalama işlemleri tamamlanarak belgelerin bir nüshası müşterimize verilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Neden Sigorta Gerektirir?

Şirket olarak elemanlarımızın hepsini deneyimli kişilerden seçmekteyiz. Bu deneyimli kişilere doğru paketleme tekniklerini ve hangi malzemelerin hangi eşyalar için kullanılacağını öğretmekteyiz. Daha sonra deneme çalışmaları yaptırmakta ve personelimizin kusursuz bir paketleme işlemi gerçekleştirebilmesini sağlamaktayız. Bununla birlikte eşyaların nasıl yüklenmesi gerektiğini uygulamalı olarak göstermekte ve profesyonel olan personellerimizi daha da iyi çalışmaya teşvik etmekteyiz. Ancak bu önlemlere rağmen nadiren de olsa müşterilerin eşyaları zarar görebilir. Bu ihtimali göze alarak tüm eşyaları sigortalamakta ve maddi zarar oluşma şansını sıfıra indirmekteyiz. Bu sayede Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında en az zarara sebep olan şirket olarak zirvede yer almaktayız.

Özhilal Nakliyat’a Nasıl Ulaşılır?

Ankara Özhilal Nakliyat şirketimizin merkezinin bulunduğu şehirdir. Bu şehirde yaşayan müşterilerimiz ofisimize gelip firma hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilmektedir. Bunun dışında müşterilerimiz, bize telefon ya da internet sitemizden de ulaşabilmektedir.