Sincan Evden Eve Nakliyat

Sincan Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat için hizmet veren bir firma olarak Sincan ilçesinde ev ve ofislerini taşımak isteyen kişilere hizmet vermekteyiz. Sincan evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin sorun yaşamadıkları, stres dolmadıkları bir taşınma olayını gerçekleştirmelerini tecrübeli ekibimiz ile sağlıyoruz. Eşyalarınızın sizin için kıymetli olduğunu biliyor onların zarar görmeden taşınması için özel paketleme yöntemleri kullanıyoruz. Bu konuda eğitim almış ekibimiz TSİ standartlarında olan kaliteli ambalaj malzemeleri ile eşyalarınızı cinsine uygun olarak paketlemekte ve onların bir sarsıntı, sürtünme ve düşme durumunda zarar görmesini önlemektedir. Özhilal nakliyat olarak evden eve nakliyat sektörüne getirdiğimiz yenilikler ve modern yöntemler ile öne çıkmayı başarıyoruz.

Sincan Sigortalı Nakliyat

Eşyalarınızı özel paketleme yöntemleri ile koruma altına almakla yetinmiyor ayrıca araçlarımızın içini de süngerle kaplayarak ilave önlemler alıyoruz. Müşterilerimizin evden eve nakliyat sırasında elde olmayan nedenlerden dolayı oluşacak zararlar ile sıkıntıya düşmemeleri için sigortalı nakliyat yapıyoruz. Eşyalarınızı görmeden sigorta yapmıyor uzman eksper ekibimizin yapacağı ekspertiz raporu doğrultusunda gerçek değeri üzerinden sigortasının yapılmasını sağlıyoruz. Sincan ve Ankara ilinin diğer ilçelerinden şehir dışına taşınma ihtiyacı olan kişilere de kaliteli bir hizmet veriyoruz. Taşınma olayınızı kesinlikle size uygun olan zaman içinde gerçekleştiriyor ve kısa sürede işimizi bitirerek yeni adresinizde yaşamaya başlamanızı sağlıyoruz.

Sincan Nakliyat Firmaları

Nakliyat firmaları arasında firma olarak son sistem asansörleri kullanıyor ayrıca yüksek binalar için kullandığımız özel asansör sistemleri ile müşterilerimizin evleri yüksek olduğu için sıkıntı yaşamalarının önüne geçiyoruz. Geniş ve deneyimli kadromuz ile hizmet veriyor ve müşterilerimizin yeni adreslerine kısa zamanda yerleşmelerini sağlıyoruz. Özhilal nakliyat olarak müşterilerimizin sonradan ilave maliyetler ile karşılaşarak sorun yaşamalarına izin vermiyoruz. Firmamızı tercih etmeniz halinde deneyimli ekibimiz ile evinizi ziyaret ediyor ve yerinde değerlendirme yaptıktan sonra fiyat teklifimizi hazırlıyoruz. Bu fiyatların uygun olması ile de bütçelerinizin zorlanmamasını sağlıyoruz. Müşterilerimiz ile görüşerek bir taşınma planı hazırlıyor ve bu planı tam olarak uygulayarak zamanınızın size kalmasını sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir