Asansör Kiralama Hizmeti

Şirketimiz müşterilerine pek çok alanda farklı hizmetler sunuyor. Bu hizmetler sektörde önemli bir yere sahip olmamıza ve müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmemize sebep oluyor. Kurulduğu günden bu yana üstün hizmet vermek için çalışan şirketimiz Ankara asansör kiralama hizmeti verebilen şirketler arasında da bulunuyor.

Şehirdeki yüksek katlı binaların artması taşımacılıkta asansör gerekliliğini ortaya çıkarmaya başladı. Buna bağlı olarak şirketimiz asansör kiralama sektörüne de girdi ve tüm şehre hizmet vermeye başladı. Bu hizmeti vermeye başladığımız günden bu yana diğer alanlardaki müşterilerimiz de arttı ve önerilme oranımız katlandı.

Asansörlü Nakliyat Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ankara asansörlü nakliyat hizmetleri alanında büyük bir başarıya sahip olan şirketimiz müşterilerine ve personellerine asansörlü taşımacılık sırasında nelere dikkat edilmesi gerektiğini de öğretiyor. Asansörlü taşımacılık yapılırken dikkat edilmesi gereken ilk şey asansörün kalitesidir. Asansörün kalitesi dış görünüşünden, üstündeki onaylardan ve markasından kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Kalitesi yüksek olan asansörler genellikle araca sabitlenebilir. Böylelikle asansörün devrilme olasılığı ortadan kalkmış olur. Bununla birlikte kaliteli asansörler, ağırlığı fazla olan yükleri zorlanmadan taşıyabilmektedir. Kaliteli asansörlerin bir diğer özelliği ise yüksek güvenlik önlemlerine sahip olmasıdır.

Asansörlü taşıma yapılırken dikkat edilmesi gerekenler arasında asansöre eşyaların yerleştirilme şekli de vardır. Eşyalar asansörün ortasına ve güvenlik önlemleri uygulanarak yerleştirilmeli ve daha sonra üst katlara taşınmalıdır.

Asansörle Şehiriçi Nakliyat

Ankara şehiriçi nakliyat sektörünün oldukça gelişmiş olduğu iller arasında yer almaktadır. Şirketimiz bu ile layık olmak için her geçen gün kendini geliştirmektedir. Özellikle ekibimizde yer alan personeller daha iyi nasıl hizmet verebilecekleri konusunda eğitilmektedir. Bunun dışında farklı tekniklerinde nasıl uygulanması gerektiği örneklerle personellerimize öğretilmektedir. Şehirdeki yüksek binalara yapılan nakliye sayısının artmasına bağlı olarak asansör ile nasıl nakliyat yapılması gerektiğini öğrenmesi gereken personel sayımız da artmıştır. Bu hizmeti kusursuz bir şekilde vermek isteyen personellerimiz tekniği öğrenmek ve kaza yaşanma olasılığı sıfıra indirmek için canla başla çalışmaktadır. Firmamızın ve personellerimizin sahip olduğu bu prensipler sayesinde şirketimiz nakliyat sektörünün ileri gelenlerinden olmuştur.