Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Teknolojinin gelişmesi ve insanların ihtiyaçları için gelişen teknolojiyi kullanması sonucunda artık taşınma ihtiyacı olan kişiler bunu kendi başlarına yapmak yerine işinin uzmanı olan nakliyat firmalarından hizmet almaktadırlar. Çankaya evden eve nakliyat olarak firmamızda Çankaya ilçesinde yaşayan kişilerin ev ve ofis taşınma ihtiyaçları için hizmet vermektedir. İşinin uzmanı olan ekibimizin geniş olması ile eşyalarınızın nakliyesini kısa sürede gerçekleştirmekte ve yaşadığınız taşınma stresinin kısa sürede bitmesini sağlamaktayız. Eşyalarınızın zarar görmesini önlemek için onların özel yöntemler ile paketleme yapılması için bu konuda personelimize eğitim vermekteyiz. TSİ standartlarına uygun kaliteli ambalaj malzemelerini kullanarak eşyalarınızı koruma altına almaktayız. Özhilal nakliyat olarak Çankaya ve Ankara ilinin tüm ilçelerine hizmet veriyor sizin şehir dışına taşınmanız sırasında da ülkemizin hiçbir il ve ilçesi için uzak kelimesini kullanmıyoruz.

Çankaya Asansörlü Nakliyat

Günümüzde binaların çok katlı olarak yapılması taşınma sırasında bina asansörünün kullanılmasına izin verilmemesi nedeniyle eskiden oldukça güç oluyor ve uzun sürüyordu. Özhilal nakliyat olarak teknolojiyi yakından takip ediyor ve müşterilerimizin bu konuda endişe etmemelerini sağlıyoruz. Çünkü bina asansörlerini kullanmıyor kendi asansör sistemlerimiz ile asansörlü nakliyat yapıyoruz. Bu şekilde sizleri bina yöneticileri ile karşı karşıya getirmediğimiz gibi eşyaların daha kısa bir sürede taşınmasını sağlıyoruz. Özel yöntemler ile paketleme yapılmış eşyalarınızı içi süngerli geniş araçlarımıza asansör sistemleri ile yüklüyor ve yeni adresinizde de aynı sistem ile kısa sürede taşıyoruz.

Çankaya Sigortalı Nakliyat

Evden eve nakliyat ne kadar dikkatli yapılırsa yapılsın kimi zaman elde olmayan nedenlerden ötürü eşyaların zarar görmesi gibi durumlar ortaya çıkabilir bu durumda Özhilal nakliyat firmamızı tercih etmeniz halinde bir sıkıntı yaşamazsınız. Çünkü uzman eksper ekibimizin yerinde görerek gerçek değerini tespit ettiği eşyalarınız sigortalı nakliyat ile taşınmaktadır. Ekibimiz Çankaya ve Ankara’nın tüm ilçelerine aynı kalitede hizmet götürmekte eşyalarınız evinizden çıkmadan mutlaka sigortalanmaktadır. Müşterilerimize sonradan ilave maliyetler çıkartmamak için telefonda fiyat vermiyor öncelikle ekibimizin keşif yapmasından sonra fiyat teklifimizi sizlere sunuyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir