Depolama

Bir evden başka bir eve taşınırken ya da ofis değiştirirken bazen eşyaların farklı bir ortamda saklanması gerekmektedir. Buna nakliyat tarihinin evi boşaltma tarihinden çok sonra olması veya ofisin ya da evin acil bir şekilde terk edilmesi gerekliliği sebep olabilmektedir. Nakliye işlemlerini gerçekleştirmek isteyen insanlar genellikle böyle bir durumla karşılaştığında panik olmaktadır. Zamanın kısıtlı olması ve eşyalar için yer bulunamama ihtimali paniğin ortaya çıkmasına neden olan ana faktörlerdir.

Özellikle nüfusu yoğun olan bölgelerde depolamaya ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun sebebi aynı anda çok fazla kişinin eşyalarını depolamak istemesi ve bu hizmetin çok az kurum tarafından verilmesidir. Şirketimiz Ankara depolama hizmetleri sayesinde hiçbir müşterisini mağdur etmemekte, depo sayısı sayesinde her müşterisine yardımcı olabilmektedir.

Özhilal Nakliyat Depolama Hizmetleri

Şirketimiz oldukça fazla sayıda depoya sahiptir. Bu depoların hepsi geniş alanlara ve yüksek seviyede güvenlik önlemlerine sahiptir. Bu sayede müşterilerimizin eşya sayısı ne kadar çok olursa olsun muhafaza edilebilmektedir. Depo alanlarımızın bu kadar geniş olması pek çok şirketin bizimle birlikte çalışmasını sağlamış ve ünümüzü artırmamıza vesile olmuştur.

Ankara Özhilal Nakliyat sayesinde güvenle eşyalarını taşıyabilen insanlar, nakliyat işlemleri için de bizden yardım almak istemektedir. Depolanacak eşyaların taşınması sırasında gösterdiğimiz özen müşterilerimizi etkileyerek böyle bir sonucun ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Depolamadan Önce Sigorta Yapıyoruz

Nakliyat işlemlerimizi yaparken uyguladığımız tüm işlemleri depolanacak eşyaların taşınması sırasında da uyguluyoruz. İlk olarak taşınacak olan eşyaların hacmini, türünü ve sayısını belirliyoruz. Ardından filomuzdan en uygun aracı seçerek yola koyuluyoruz. Eğer eşyalar yüksek bir daireden aracımıza yüklenecekse güvenlik önlemlerini alarak asansör kullanıyoruz. Asansör sayesinde hızlı bir şekilde eşyaların dışarı çıkarılmasını sağladıktan sonra Ankara sigortalı nakliyat işlemlerinde yaptığımız gibi sigorta işlemlerini başlatıyoruz. Sigortalanan eşyaların hepsini kaliteli malzemelerle paketleyerek araca yüklüyoruz. Araca yükleme işlemini tamamlamamızın ardından usta şoförümüz ve personellerimiz depoya doru yol alıyorlar. İsteyen müşterilerimiz bize depoya kadar eşlik edebiliyor ve eşyaların nasıl ve nereye taşındığını gözlemleyebiliyor. Eğer siz de böyle kaliteli bir depo hizmeti almak istiyorsanız irtibat numaramızdan şirketimize ulaşabilirsiniz.