Elmadağ Evden Eve Nakliyat

Elmadağ Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işinin uzmanı olmayan kişiler tarafından yapıldığında ortaya oldukça sıkıntılı bir süreç çıkabilmektedir. Elmadağ evden eve nakliyat olarak işinde uzman bir firmayız ve sizlere sorun yaşamayacağınız bir evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Taşınma sırasında zaman kaybı yaşamanızı en aza indirmek için bunu bir plan içinde yapmakta ve sizlerle görüşerek yapacağımız plana tam olarak uyarak asla sizleri bekletmemekteyiz. Eşyalarınızın korunması için özel paketleme yöntemleri kullanmaktayız. Paketleme sırasında doğru ambalaj malzemesi kullanmakta bu konuda eğitim almış personelimiz sayesinde de eşyalarınızın tam olarak koruma altına alınmasını sağlamaktayız. Özhilal nakliyat olarak sizlere yılın her günü hizmet vermekte ve sizin uygun olduğunuz zaman içinde taşınmanızı sağlamaktayız.

Elmadağ Sigortalı Nakliyat

Elmadağ ilçesinde yaşayan kişilere hizmet vermekle yetinmiyor ihtiyaç olması halinde Ankara ilinin tüm ilçelerine geniş ekibimiz ve araç filomuz ile hizmet götürüyoruz. Eşyalarınızın korunması için doğru yöntemler ile paketleme yapmakla kalmıyor yeni model araçlarımızın içini süngerle kaplayarak ilave tedbirler alıyoruz. Müşterilerimizin içinin rahat etmesi için eşyalarını mutlaka sigortalıyoruz. Sigorta olayının önemli olduğunu biliyor ve uzman eksperlerimiz ile evinize gelerek onların hazırlayacağı rapor doğrultusunda gerçek değerlerinde sigortalı nakliyat yapılmasını sağlıyoruz. Yeni araçlarımızın ve sürücülerinin bütün belgelerinin tam olması sağlıyor ve bu şekilde trafikte bir gecikme yaşanmasının önüne geçiyoruz.

Elmadağ Asansörlü Nakliyat

Taşınma gibi stres dolu bir sürecin sizler için en kısa zamanda sonuçlanması için geniş bir ekiple hizmet vermekle yetinmiyor ayrıca modern asansör sistemleri kullanıyoruz. Asansörlü nakliyat yaparak sizlerin bina yöneticileri ile bina asansörünün kullanılması için karşı karşıya gelmenizi önlüyoruz. Özhilal nakliyat olarak asla bina asansörlerini kullanmadığımızı bilmelisiniz. Elmadağ ve Ankara çevresindeki tüm ilçelerden şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de firma olarak hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin bütçelerini zorlamayacak fiyat tekliflerini eşyalarını görmeden belirlemiyoruz. Sonradan çıkabilecek maliyetleri kesinlikle müşterilerimize yansıtmıyoruz. Sizi ayrıntılar ile uğraştırmıyor eşyalarınızın demontajını ve montajını eğitimli ekibimiz ile yapıyoruz. Günün her saatinde hizmet veriyor ve zamanınızın size kalmasını sağlıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir