Hakkımızda

Özhilal Nakliyat

Şirketimiz kurulduğu tarihten bu yana nakliyat işlerinde kazandığı tecrübe sayesinde müşterilerini artırmayı başarmıştır. Ofis nakliyatı, evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı gibi farklı alanlarda başarılı bir şekilde işini yapan şirketimiz, her geçen gün daha iyi olmak için çalışmakta ve müşterilerine daha kaliteli bir hizmet vermenin yollarını aramaktadır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar kazandığımız tecrübe sayesinde karşılaşılan beklenmedik problemlerin üstesinden gelebilmekte ve önümüze çıkan sorunları soğuk kanlılıkla çözebilmekteyiz. Yıllardır nakliyatçılık yaparak tecrübe edinmiş kişilerle çalışan Özhilal Nakliyat, ekibine yeni katılan personellere de bilgi, birikim ve deneyimlerini aktarmakta ve başarılı bir genç nesil yetiştirmektedir.

Sigortalı Nakliyat

Özhilal Nakliyat olarak, bizden hizmet alan kişilerin taşınması gereken eşyalarının tüm sorumluluklarını kabul etmekteyiz. Taşınacak olan eşyaların zarar görmemesi ve güvenli bir şekilde yolculuk sürebilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. Ankara sigortalı nakliyat firmaları arasında gözde şirket olmamıza sebep olan bu tutumumuz hem müşterilerimizin hem de şirketimizin maddi ve manevi açıdan zarar görmesine engel olmaktadır.

Şirketimizin gözde şirket sebep olmasına sebep olan özelliklerimiz arasında taşımaya geçmeden önce uyguladığımız prosedürler de yer almaktadır. İlk olarak taşıyacağımız eşyaların sayısını, boyutunu ve adlarını öğrenmekteyiz. Taşınacak olan eşyalara göre filomuzdan bir araç seçmekte ve müşterimiz tarafından bildirilen yere zamanında ulaşmaktayız. Ardından tüm eşyaları doğru bir şekilde ambalajlamakta ve aracımıza yüklemekteyiz. Daha sonrasında ise bahsedildiği gibi sigorta yapmakta ve yolculuğumuza başlamaktayız.

Ankara Evden Eve Taşımacılık Sektöründe Lider Konumdayız

Ankara evden eve taşımacılık sektörüne girdiğimiz günden beri uyguladığımız hizmet ve fiyat politikası müşterilerimizin bizi tercih etmesini sağlamıştır. Özellikle verdiğimiz hizmetin kalitesine bakan müşterilerimiz fiyatın ne kadar uygun olduğunu görünce şaşırmakta ve şirketimize teşekkür etmektedir. Müşterilerimizin bu denli bizden memnun olması önerilmemizi ve hizmet verdiğimiz alanı genişletmemizi sağlamaktadır. Hizmet verdiğimiz ilk günle bu gün karşılaştırıldığında büyük bir yol almış olmamız hem şirketimizi memnun etmekte hem de müşterilerimize güven vermektedir.

Şirketimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak isteyen müşterilerimiz ofisimize gelerek konuğumuz olabilir. Bu sayede personellerimiz yakından tanınarak ne kadar mütevazı ve işini iyi yapan kişiler olduğu görülebilir. Bunun dışında telefon yoluyla da müşterilerimiz bizden bilgi alabilmektedir.