Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat

Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat konusu kişilerin tek başlarına altından kalkamayacağı kadar stresli ve zor bir süreçtir. Günümüzde ise bu süreci kişiler için kolay hale getirmek için Kızılcahamam evden eve nakliyat firması olarak hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızı tam bir koruma altına alarak yeni adresinize taşıyoruz. Evden eve nakliyat sırasında zorlanan bütçelerinizi rahatlatmak için uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz. Bu fiyatları asla telefonda vermiyor eşyalarınızı gördükten sonra veriyor ve kesin olmasını sağlayarak sonradan ilave maliyetler ile sizleri sıkıntıya girdirmiyoruz. Özhilal nakliyat olarak müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğunu düşünüyor ve müşterilerimize profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Kızılcahamam Evden Eve Nakliyatta Paketleme Önemlidir

Taşınma sırasında kişileri en çok strese girdiren şey çok para ödeyerek aldıkları eşyaların zarar görmesi ihtimalidir. Özhilal nakliyat olarak buna kesinlikle izin vermiyor eşyalarınızı özel yöntemler ile paketleme yaparak taşıyoruz. Paketleme için TSİ standartlarında kaliteli ambalaj malzemeleri kullanıyor ayrıca paketlemeyi yapacak ekibimize özel eğitim veriyoruz. Mobilyalarınızın demontajı ve montajı da eğitimli ekibimiz ile yapılarak sizlerin bu ayrıntı ile de uğraşmanıza gerek bırakmıyoruz. Doğru bir şekilde paketleme yapılmış eşyalarınızı içleri süngerle kaplanmış olan son model içleri geniş araçlarımıza yüklüyor ve onların tam bir koruma altında yeni adresinize taşınmasını sağlıyoruz. Kızılcahamam ilçesi gibi Ankara ilinin tim ilçelerine de hizmet götürüyor ve ev ofis taşınması ihtiyacı olan kişilerin yanında kaliteli hizmetimiz ile yer alıyoruz.

Kızılcahamam Sigortalı Nakliyat

Kızılcahamam evden eve nakliyat firması olmamızın yanında Ankara ilçelerinin hepsine hizmet götürüyor ve şehir dışına taşınmanızın stresini üzerinizden alarak sorun yaşamayacağınız bir taşınma olayını sizler için gerçekleştiriyoruz. Her ne kadar eşyalarınızın korunması için gerekli önlemleri eksiksiz olarak almış olsak da elde olmayan nedenler yüzünden ortaya çıkabilecek hasarların tazmin edilebilmesi için eşyalarınızı gerçek değerinden sigorta yaparak taşıyoruz. Sigortalı nakliyat işini ciddiyetle yapıyor uzman eksper kadromuzun hazırladığı rapor ile sigorta yaptıktan sonra eşyalarınızı paketleyerek taşıyoruz. Sigortanın eşyalarınızın yeni adresinize girmesine kadar devam etmesini Özhilal nakliyat olarak sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir