Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Ankara’daki nüfusu en yoğun olan ilçelerden biri Etimesgut’tur. Buna bağlı olarak bu ilçede çok yoğun miktarda taşımacılık işlemi gerçekleştirilmektedir. Vatandaşlar, Etimesgut evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanmak istediği firmaya ilk olarak sigorta yapılıp yapılmadığını sormaktadır. Buna sebep olan şey, şehirde çok fazla sayıda kişinin sigorta yapmayan şirketler yüzünden mağdur olması ve maddi kayba uğramasıdır. Bu tarz firmalar günümüzde de oldukça yaygındır. Böyle firmalar müşterilerinin eşyalarına zarar vermelerine rağmen maddi olarak hiçbir yardımda bulunmamaktadır. Şirketimiz bu gibi firmaların sektörden silinmesi için elinden geleni yapmakta ve daha fazla kişinin kaliteli nakliyat hizmeti almasını sağlamak için hizmet alanını genişletmektedir.

Sigortalı Nakliyat Neden Şarttır?

Şirketimiz her nakliye işleminde sigorta yapmaktadır. Bunun birçok sebebi bulunmaktadır. İlk olarak insanların maddi kayba uğrama ihtimali sıfıra indirilmek istenmektedir. Her ne kadar şirketimizde çalışan personellerimiz profesyonel olsa da, araçlarımız doğru bir şekilde seçilse de ve asansör ile nakliyat yapılsa da eşyaların hasar alma yüzdesi minik de olsa vardır. Şirketimiz kendisine teslim eden her eşyanın maddi değerini garanti altına almakta ve bunu belgelemektedir. Taşıma işlemleri sonucunda herhangi bir maddi hasarla karşılaşıldığında müşterilerimiz bu belgeler sayesinde zararlarını karşılayabilmekte ve mağdur olmaktan kurtulmaktadır. Bu tutumumuz Etimesgut sigortalı nakliyat firmaları arasında en çok tercih edileni olmamızı sağlamıştır.

Asansörlü Nakliyat Etimesgut’ta Sıklıkla Tercih Ediliyor

Etimesgut’ta sürekli yüksek katlı binalar oturuma açılmakta ve insanlar buralara akın etmektedir. Bu durumun bir sonucu olarak nakliyat işlemlerinde farklı bir dönem başlamıştır. Etimesgut asansörlü nakliyat işlemlerinin sayısı her geçen gün artmakta ve şirketimize daha fazla iş düşmektedir. Buna bağlı olarak şirketimiz daha yeni ve kaliteli asansörler satın almakta ve daha ağır yüklerin daha hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Sürekli kullanılan asansörlerimiz periyodik olarak bakıma gönderilmekte ve zayıf olduğu düşünülen parçaları değiştirilmektedir. Böylelikle meydana gelebilecek herhangi bir kaza önlenmekte ve asansörle taşıma sırasında maddi kayıp yaşanma ihtimali minimuma indirilmektedir. Asansörlerimizin bu denli kontrollerden geçtiğini gören müşterilerimiz ise şirketimize rahatlıkla güvenebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir