Nallıhan Evden Eve Nakliyat

Nallıhan Evden Eve Nakliyat

Nakliyat konusu tecrübe ve uzmanlık istemektedir. Nallıhan evden eve nakliyat olarak bizler tecrübemiz ve uzman kadromuz ile kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Sizlerin taşınmaktan dolayı yaşadığınız stresi biliyor ve bunu en aza indirmek için kaliteden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Taşınma sırasında çok para ödeyerek almış olduğunuz eşyalarınızın zarar görmesi ihtimali ile duyduğunuz endişeyi eğitimli ekibimizin özel paketleme yöntemleri ile paketleme yaparak ortadan kaldırıyoruz. TSİ standartlarına uygun ve kaliteli ambalaj malzemeleri kullanıyor her eşyanızı cinsine uygun olarak paketleme yaparak koruma altına alıyoruz. Özhilal nakliyat olarak müşterilerimizin her birinin eşyasını kendi eşyamız gibi özenle taşımaya dikkat ediyoruz.

Nallıhan Asansörlü Nakliyat

Taşınma sırasında en büyük sorun eşyaların bina asansörleri ile taşınmak istenmesi ile ortaya çıkamktadır. Bina yönetiminin buna izin vermemesi ile gergin dakikalar yaşanmaktadır. Özhilal nakliyat olarak buna asla izin vermiyor firmamıza ait olan son sistem asansörlerimizi kullanıyoruz. En yüksek binalarda yaşayan kişiler için özel asansör sistemlerimiz bulunmakta ve asansörlü nakliyat yaparak taşınma sürecinizi hızlandırmaktayız. Geniş kadromuz ve asansör sistemlerimiz ile sizlere stresin olmadığı bir taşınma yaşatıyoruz. Özel yöntemler ile paketleme yaptığımız eşyalarınızı asansörler ile alarak içleri süngerle kaplı içleri geniş araçlarımıza yüklüyoruz. Araçlarımızın yeni model olması ile araç içinde sürtünme, sarsıntı ve düşme gibi problemler yaşanmadığı gibi bu durumlar olduğunda da tam koruma altına alınmış eşyalarınız zarar görmeyeceklerdir. Nallıhan ve Ankara ilinin bütün ilçelerini hizmet alanımız kabul ediyor ve geniş kadromuz ile hizmet veriyoruz.

Nallıhan Sigortalı Nakliyat

Nallıhan ve Ankara ilinin tüm ilçelerinden şehir dışına taşınmanız gerektiği zamanlarda bunun nasıl olacağı konusunda endişe yaşamanıza gerek yok Özhilal nakliyat olarak kaliteli hizmetimiz ile yanınızda yer alıyor ve ülkenin her ili ve ilçesine hizmet götürüyoruz. Eşyalarınızın taşınması sırasında elimizde olmayacak bir nedenden dolayı zarar görmesi durumunda bundan mağdur olmamanız için sigortalı nakliyat yapmak en önemli prensibimizdir. Sigortayı eşyalarınızın gerçek değerinden yapmak için uzman ekibimizi evinize gönderiyor ve hazırlanan rapor ile sigortalarını yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir