Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Evinizi taşımanız gerektiğinde bunu kendi çabalarınız ile yapmanız halinde bu çok uzun sürecek ve bu sırada doğru şekilde paketleme yapılmaması sonucunda eşyalarınız zarar görecektir. Bunun olmaması için Pursaklar evden eve nakliyat firmamız ile çalışmayı tercih etmeniz doğru karar olacaktır. Geniş ve eğitimli olan ekibimiz ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet veriyoruz. Tecrübeli bir firma olarak Pursaklar, Ankara’nın diğer ilçelerinde yaşayan kişiler için verdiğimiz hizmeti aldıktan sonra eşyalarınızın zarar görmeden tam istediğiniz zamanda taşınması ile bundan memnun olacak ve doğru firmayı tercih ettiğinizi anlayacaksınız. Özhilal nakliyat olarak araç filomuzun büyük olması ve bu araçların yeni, geniş ve içlerinin süngerle kaplı olması sayesinde eşyalarınız zarara görmeden taşınmaktadır.

Pursaklar Evden Eve Nakliyatta Paketleme

Eşyaların zarar görmeden taşınabilmesi için doğru yöntemler ile paketleme yapılması şarttır. Personelimize bu konuda gerekli eğitimi veriyor her eşya için cinsine uygun kaliteli ambalaj malzemeleri kullanıyoruz. Evinizin ya da ofisinizin taşınması için gerekli sayıda personel ile gelerek eşyalarınızın paketlemesini doğru şekilde yaptıktan sonra bunların özel asansör sistemleri ile araçlarımıza taşınmasını sağlıyoruz. Asansörlü nakliyat yaparken modern teknolojiyi kullanıyor ve çok yüksek binalarda oturan kişilere de sorun yaşanmadan taşınabilmeleri için hizmet veriyoruz. Pursaklar ve Ankara ilinin diğer ilçelerinde oturan kişilerin şehir dışına taşınmaları gerektiğinde bunun içinde hizmet veriyor ve ülkemizin hiçbir il ve ilçesi için uzak demiyoruz.

Pursaklar Sigortalı Nakliyat

Pursaklar ilçesinde bulunan kişilere hizmet vermekle kalmıyor geniş kadromuz ile Ankara ilinin diğer ilçelerinde oturan kişilerin evden eve nakliyat için firmamızı tercih etmeleri halinde telefonda fiyat vermiyor evinize gelerek eşyalarınızı gördükten sonra fiyat teklifimizi sunuyoruz. Özhilal nakliyat olarak müşterilerimizin kendilerini ve eşyalarını güvende hissetmeleri çok önemlidir. Bunun olması için uzman ekibimiz ile evinize gelerek eşyalarınızın sigortasını yapıyor ve sigortalı nakliyat yapıyoruz. Eşyalarının gerçek değeri ile sigortasının yapılması ile elde olmayan sebeplerden göreceği zararın karşılanmasını sağlıyoruz. Yılın her günü hizmet veriyor evden eve nakliyat için her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda yer alıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir