Şehirlerarası Nakliyat

Türkiye’de insanlar bir çok farklı sebeple başka şehre taşınmaktadır. Özellikle büyükşehirlere taşınan ve büyükşehirlerden başka bir şehre giden insan sayısı oldukça fazladır. Bu yer değiştirmelerin sebebi genellikle iş imkanları oluyor. İnsanlar büyükşehirlere iş bulma imkanı fazla olduğu için taşınabiliyor. Bazen de iş merkezinin farklı bir noktaya aktarılması çalışanların da taşınmasına sebep olabiliyor. Bunun dışında ailevi ve keyfi sebeplerden de şehir değiştirilebiliyor.

Şehir değiştirmenin oldukça yoğun olduğu kentlerde şehirlerarası nakliye hizmeti veren firmalara ihtiyaç duyuluyor. Ancak şehirlerarası yolların uzun ve zorlu olması hangi nakliyat şirketine güvenilmesi gerektiği konusunda kafalarda soru işareti bırakabiliyor. Böyle durumlarda bizim gibi şirketler tecrübeleri ve referansları sayesinde müşterilerinin rahatlıkla nakliye hizmeti almasını sağlıyor. Şirketimiz, yıllardan beri Ankara şehirlerarası nakliyat firmaları arasında en çok müşteriye hizmet veren firma olarak insanlara güven vermeye devam ediyor.

Nakliyat Yapılmadan Önce Eşyalarınızı Sigortalıyoruz

Şehirlerarası yollar çok uzun ve zorlu olduğu için çeşitli sorunların yaşanma ihtimali daha yüksek oluyor. Şirketimiz her ne kadar paketleme işlemlerine özen gösterse ve profesyonel şoförlerle çalışsa da maddi zarar oluşma ihtimali çok az da olsa her zaman bulunuyor. Biz bu ihtimali de hesaba katarak nakliyat öncesinde müşterilerimizin eşyalarını sigortalıyoruz. Sigorta yapılan eşyalar zarar gördüğü taktirde maddi karşılığı sigorta şirketi tarafından karşılandığı için müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Ayrıca sigorta yaptığımızın belgeleyerek müşterilerimize sunuyoruz. Bu tutumumuz Ankara sigortalı nakliyat yapan firmalar arasında bir adım önde olmamızı sağlıyor.

Asansörlü Nakliyat Kimler Tarafından Tercih Edilmeli?

Ankara asansörlü nakliyat hizmetine sıkça ihtiyaç duyulduğu bir şehirdir. Bunun sebebi oldukça fazla yüksek katlı binaya sahip olmasıdır. Bu tarz binalarda oturan kişilerin eşyalarını asansörle indirmesi gerekmektedir. Aksi taktirde istenmeyen sonuçlarla karşılaşılabilir.

Çıkış noktası kadar varış noktasının da önemi fazladır. Eğer eşyaların aktarılacağı ev yüksek bir katta bulunuyorsa asansör kullanımı şarttır. Asansör sayesinde eşyalar güvenli ve hızlı bir şekilde taşınabilmekte ve müşterilerimiz aynı gün içerisinde evlerine yerleşebilmektedir. Asansörlerimizin çeşitli testlerden geçerek güvenli olduğunun tescillenmesi bu hizmeti alacak müşterilerimizde ekstra güven duygusu oluşturmaktadır.