Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat

Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat

Taşınmak eskiden zorlu bir süreçti ve kişilerin normal hayatlarına uz<un bir süre ara vermeleri gerekmekteydi. Günümüzde ise Şereflikoçhisar evden eve nakliyat firmamız ile burada yaşayan kişilerin ev ve ofis taşınması ihtiyaçlarında yanlarında yer alıyoruz. Eşyalarınızın tam bir koruma altında taşınmasını sağlayarak sizlerin stres yaşamanızın önüne geçiyoruz. Doğru zamanda ve en kısa sürede taşınabilmeniz için sizlerle birlikte plan yapıyor ve bu plana uyarak bize olan güveninizi hak ediyoruz. Özhilal nakliyat firmamızda geniş bir kadromuz ve büyük araç filomuz olması ile Şereflikoçhisar ilçesi kadar Ankara ilinin tüm ilçelerine hizmet götürüyoruz.

Şereflikoçhisar Sigortalı Nakliyat

Eşyalarınızı tam olarak koruma altına almanın taşınma stresinizi azaltacağını biliyor ve bunun için sigortalı nakliyat yapıyoruz. Eşyalarınızın nakliyatını yapmadan önce eksper olan ekibimiz evinize gelerek bir rapor hazırlamakta ve bu rapor doğrultusunda eşyalarınız gerçek değerinden sigortalanmaktadır. Sigortanın eşyalarınızı koruması elbette mümkün değildir bu şekilde sadece elde olmayan sebeplerden ortaya çıkabilecek zararların tanzimini sağlayacaktır. Eşyalarınızın korunması için ise onları özel yöntemler ile paketleme yapıyoruz. TSİ standartlarına uygun olan kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketleme yaparak onların olası sarsıntı, sürtünme ya da düşme gibi durumlarda zarar görmesini Özhilal nakliyat ekibi olarak önlüyoruz. İlave tedbir olarak araçlarımızı sürekli yeniliyor bu yeni ve geniş araçlarımızın içini süngerle kaplıyoruz.

Şereflikoçhisar Asansörlü Nakliyat

Taşınma sırasında en büyük stres eşyaların bina asansörleri ile taşınmak istenmesi sırasında yaşanmaktadır. Bina yöneticilerinin buna izin vermemesi ile ortaya gergin dakikalar çıkabilmektedir. Bunu önlemek için son sistem asansörler kullanıyoruz. Asansörlü nakliyat yapıyor asla bina asansörlerini kullanmıyoruz. En yüksek binalarda bile özel asansörlerimiz ile sizlere hizmet veriyor ve taşınma stresinizi ortadan kaldırıyoruz. Özhilal nakliyat olarak Sadece Ankara ve ilçeleri içinde değil şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de hizmet veriyor ülkenin en uzak noktasına dahi sorun yaşamadan kısa sürede taşınmanızı sağlıyoruz. Tecrübeli bir firma olara telefonda fiyat vermiyor müşterilerimize ilave masraflar çıkartmıyoruz. Müşterilerimizin evden eve nakliyat için kaliteli hizmet almasını sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir