Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
İnsanlar için taşınmanın zorlu bir süreç olmasını önlemek amacıyla evden eve nakliyat firmaları hizmet vermektedirler. Keçiören evden eve nakliyat için firmamız burada yaşayan kişiler kadar tüm Ankara ilinde yaşayan kişilere de aynı kalitede hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin bütçelerini zorlamayacak fiyatları bizi tercih etmeniz halinde uzman ekibimizi evinize göndererek belirliyor telefonda fiyat vermeyerek ilerde sizleri sıkıntıya girdirecek ilave maliyetleri çıkartmıyoruz. Paketleme yaparken bunun için eğitim almış olan personelimiz eşyalarınızın cinsine göre paketleme yapmaktadır. Bunun için TSİ standartlarına uygun olan kaliteli ambalaj malzemeleri kullanıyoruz.
Yenimahalle Sigortalı Nakliyat
Eşyalarınızın korunması için özel yöntemler ile paketleme yapıyor ve ayrıca son model araçlarımızın geniş içlerini süngerle kaplayarak düşme, sürtünme ya da sarsıntı gibi durumlarda hasar görmesini önlüyoruz. Özhilal nakliyat olarak bununla yetinmiyor ve elimizde olmayan bir nedenle eşyalarınızda oluşabilecek hasar yüzünden sorun yaşamamanız için sigortalı nakliyat yapıyoruz. Bu durumlarda zararın tam olarak tanzim edilebilmesi için uzman ekibimiz ile ekspertiz yapıyor gerçek değerini belirliyoruz. Yapacağımız sigorta evden eve nakliyat için ekibimizin evinize girmesi ile başlıyor ve eşyalarınızın yeni evinize taşınması bitene kadar sürmektedir. Eşyalarınızın taşınması yapılan araçlarımızın ve araçları kullanan sürücülerimizin tüm belgelerinin tam olduğunu bilmelisiniz ve bu konuda içiniz rahat olmalıdır.
Yenimahalle Asansörlü Nakliyat
Gelişen teknolojiyi takip eden Özhilal nakliyat firmamızı tercih etmeniz halinde eşyalarınızın taşınması sırasında bina asansörünün kullanılması için bina yöneticisi ile karşı karşıya gelmeyeceksiniz. Çünkü firmamız son sistem asansörler kullanmaktadır. Modern asansörlerimiz ile bina asansörleri kullanılmamaktadır. Asansörlü nakliyat yapmamızın en önemli avantajları arasında eşyaların taşınma hızının artması ve evden eve nakliyatın kısa sürede sonuçlanmasıdır. Yenimahalle ve Ankara’nın tüm ilçelerinden şehir dışına taşınmanız gerektiğinde firma olarak sizlere hizmet vermekte evden eve nakliyat sırasında sorun yaşamanıza izin vermemekteyiz. Eğitimli personelimiz eşyalarınızın demontajını ve yeni adresinizde de montajını yaparak sizleri bu tarz ayrıntılar ile de uğraştırmamaktadır. Nakliyat firmaları arasında müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan firmamız öne çıkmayı başarmakta size yılın her günü hizmet vererek evden eve nakliyat yaptırmak için beklemenize gerek bırakmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir